18/12/2012
Laika prognoze...

 Septembris būšot sauss, rudens garš, bet ziema barga -- tā vērojot dabas zīmes secinājis laika vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas novada...

 

 Husqvarna piedāvā visdažādākās ierīces apkartējās vides sakārtošanai VISĀDOS LAIKA APSTĀKĻOS. Šoreiz Jūsu uzmanībai piedāvājam Husqvarna SNIEGA METĒJUS !

 

 

 Ir divu atšķirīgu veidu sniega metēji: vienpakāpes un divpakāpju modeļi.

 

  • Samērā vienkāršais vienpakāpes sniega metējs ir piemērots mazākiem sniega tīrīšanas darbiem, savukārt divpakāpju modeļi, ir daudz efektīvāki biezam un blīvam sniegam. Divpakāpju modelis nozīmē, ka sniegs tiek pārvietots divos līmeņos: vispirms pa urbšanas dzenskrūvi un tad caur lāpstiņrata ventilatoru tiek izmests pa slīpo tekni. Viena līmeņa sniega metējam nav lāpstiņrata ventilatora.
  • Vēl viena atšķirība starp šiem diviem sniega metēju modeļiem: divpakāpju modeļiem ir riteņu piedziņa, turpretim viena līmeņa modeļiem piedziņa ir no urbšanas dzenskrūves.
  • Izvēloties sniega metēju, jāņem vērā tīrāmās platības lielums un sniega daudzums ierastos ziemas laikapstākļos Jūsu apvidū. Sniega metējs ar jaudīgu dzinēju un lielu darba platumu ietaupīs jūsu laiku, ja tīrāmā teritorija ir liela un noklāta ar dziļu un blīvu sniegu. Mazākām platībām, kur sniegs ir sauss, nepieciešams mazāk jaudīgs modelis.

 

Husqvarna sniega metēju klāsts ietver dažāda lieluma dzinējus un darba platumus no 61 cm līdz 76 cm.

 

  • Sniega metējs ar stūres pastiprinātāju ir vieglāk manevrējams nekā citi modeļi. Izvēlieties modeli ar stūres pastiprinātāju, ja Jums nepieciešams veikt daudz pagriezienu vai nu tīrot lielas atklātas teritorijas, kur vairākas reizes jāgriežas uz priekšu un atpakaļ, vai arī tīrot sniegu no līkumainiem celiņiem.
  • Lai iedarbināšana aukstā laikā nesagādātu nekādas problēmas, apsveriet iespēju iegādāties modeli ar elektrisko starteri.
  • Daudz komfortablākam darbam izvēlieties sniega metēju ar apsildāmiem rokturiem.

Video: Husqvarna 276 EP : darba platums 76 cm, B&S dzinēja jauda 10 ZS, ar stūres pastiprinātāju, elektrisko startu un citiem labumiem... 

Vairāk informācijas: www.husqvarna lv.

 


Ziņu saraksts